Danışanlarımıza

Epokhe Psikoloji'nin uzun bir geçmişi kısa bir tarihi var. Merkezimiz 2021 yılında İstanbul'un en guzel caddelerinden biri olan Bahariye'de(General Asim Gunduz Cd.) kuruldu. Kurucumuz Ozgur Duran Yurtsever'in meslek hayatının 20. yilinda uzun suredir planını yaptığı yargısız bir psikolojinin miimkunlüğünü hayata geçirmeyi hedeflemekteyiz. Epokhe Psikoloji ismiyle musemma yargısız/ yargılamadan sizleri düşünmek, anlamak, hikayenize tanıklık etmek ve yardım etmek için var. Uzmanlarımız bilimsel ve danışan odaklı yaklaşımları ile etik ilkeler çerçevesinde birbirinden farklı ekollere ve deneyimlere sahiptir. Size uygun terapi yöntemi ve terapist seçimi için bize ulaşın.

Ruh Sağlığı Çalışanlarına

Merkezimiz alan deneyimleri ye akademik birikimleri ile ruh sağlığı hizmeti veren mesleklere yonelik eğitimler vermektedir. Supervizyon, Intervizyon (Akran Supervizyonu) için ihtiyaçlarınız doğrultusunda taleplerinizi iletin.

Eğitim / Seminer

Epokhe Psikoloji olarak alan içi ve alan dışı uzmanları bilgi aktarım ve paylaşımı için mekanımızda misafir ediyor ve bir çok alandan insanı bir araya getirerek disiplinler arası etkilşimi ve Üretimi arttırmayı hedefliyoruz.